Pondělí 25. 9. 2023
TE975F1.jpg

Konferenční místnost „Amoeba“

TE975F1.jpg

Konferenční místnost „Amoeba“

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený konferenční prostor – AMOEBA. Nachází se zde hlavní konferenční sál s kapacitou 25 míst k sezení, příp. 50ti míst při divadelním uspořádání. Při využití celého prostoru je kapacita navýšena. Součástí je foyer, kuchyňka, kávovar, odkládací prostory pro kabáty, klimatizace a venkovní terasa s výhledem na Brno. AMOEBU můžete využít pro jakoukoliv firemní akci, školení, prezentaci, odbornou přednášku, konferenci či třeba firemní grilování v létě na terase. AMOEBA se nachází v Technologickém Parku v budově A centrální zóny. Konferenční místnost najdete ve 2. podlaží.

Na terase je kuřácký prostor, možnost grilování, úchyty pro party stan, zahrada se sukulenty, relaxační zóna a krásný výhled.

Máme k dispozici flipchart, dataprojektor s plátnem, řečnický pult, audio systém, TV, Wi-Fi připojení. V přízemí budovy se nachází restaurace a kavárna JEAN PAUL´S RESTAURANT s výhledem na jezero, která může zajistit výborný catering dle Vašich přání a požadavků.

Je možné si také pronajmout 4 parkovací místa v našich podzemních garážích. Další parkovací místa jsou k dispozici kolem budovy. Při velmi výjimečných událostech je možné kapacity parkovacího stání navýšit.

V případě zájmu o více informací nebo rezervaci pište na: mj@technologypark.cz nebo volejte na tel. č. +420 511 181 050.

Jak si ji mohu pronajmout?

V případě zájmu o více informací nebo rezervací pište na: mj@technologypark.cz nebo zavolejte na tel. č. +420 511 181 050.

Doplňkové služby

Prohlédněte si naši Amoebu
Zde si můžete prohlédnout celou Amoebu na našem Youtube kanále